GERGİ TAVAN

Gergi Tavan PVC (Poli Vinil Clorür) Esaslı yüksek teknoloji ile üretilen yangına dayanıklı, akustik, estetik, dekoratif bir kaplama çeşididir. %100 geri dönüştürülebilir kimyasal bileşimi ve bakım gerektirmeyen teknik özellikleri sayesinde tam anlamıyla çevrecidir.

Galaxy Alman patentli yüksek teknoloji ile üretilen yangına dayanıklı, akustik ve dekoratif yapısı. Özel profil sistemlerine ısıtılarak gergi yapılan, alev almayan Pvc bir membran olup, geniş profil yelpazesi ile her türlü tasarıma yanıt verebilecek niteliktedir. Her boyutta istenilen formu alma kabiliyetine de sahiptir. Galaxy Gergi Tavan Sistemleri, hemen hemen her ortamda uygulanabilirliği yüksektir. Ev, ofis, yüzme havuzu, düğün salonu, avm, cafe, banyo, market gibi akla gelebilecek bir çok mekanda gergi tavan yapılabilir. Sınır tanımayan barrisol gergi tavan sistemleri, ışık ve tasarım detayları ile mekanlarda, üst düzey görsel şölen yaşatır. İddialı mimari projelerin ,son yıllardaki çözüm arayışına en iyi şekilde cevap veren bir sistemdir. Gerek kumaşın ,gerek taşıyıcı konstrüksiyonun hafifliği ve flexible yapısı ile hayal gücünüzde olan tasarımları, hayata geçirme olanağı sağlar. Son yılların gözde tasarım trendi, özgün tasarımların uygulanmasında katkı sağlayan ve tasarımcılara ilham olan bir sistemdir.

Dünyanın ilk tavana özel dekorasyon çeşidi olan gergi tavan, tarihe bakıldığında, Mısır, yunan, Roma gibi uygarlıklarında da yüksek gelirli kişilerce farklı malzemelerle kullanılmıştır. İpek gibi yeterince gerdirilemeyen ipek gibi malzemeler, zamanla sarkar, zarar görür yada zaman içinde parlaklığını kaybederdi. Gelişen teknoloji ile birlikte, gergi tavan sistemleri de gelişip, şuan ki halini aldı. Gergi tavanın hem şık hem de esnek bir yapıya sahip olması ve fiyat avantajı en çok tercih edilen dekoratif aksesuarlardan biri olmasını sağlamıştır.

gergi tavan

Gergi Tavan