Lake Gergi Tavan

Lake Gergi Tavan

Gergi tavan ürünlerinin dünyada, çıkış noktası, lake gergi tavan ile sağlanan yüzey kaplamadır. GXY LAKE, sadece aydınlatma amacı ile kullanılmaz. Lake dokulu gergi tavan modelleri şık ve parıltılı dekorasyonların tamamlayıcısıdır.

Lake Barisol Gergi Tavan malzemesi yansıtma özelliği sayesinde, ortamın daha ferah görünmesini sağlar. Ayna özelliği ile ortamda derinlik hissi yaratır.

Klasik tavan ürünlerinde (taşyünü, mobilya, metal, alçıpan vs.) zamana bağlı olarak yaşanan deformasyonların hiç biri gergi tavan ürünlerinde yaşanmaz. Bakım, boya, tadilat gerektirmez, toz tutmaz, rutubet ve nemden etkilenmez, sarkma, kirlenme, sararma, dökülme gibi olumsuzlukların hiçbiri yaşanmaz.Uzun yıllar ilk günkü görünümünü korur.

120 farklı renkte Lake Gergi Tavan seçeneği ile altyapı gerektirmeksizin uygulama yapılabilir.

Lake Gergi Tavanların yüzeyine istenilen aydınlatma armatürü uygulanabilir (spot, avize, aplik vs.). Bu sayede hem aydınlatma sağlanır hem de yüzeyinin parlak olması sebebiyle ışıktan iki kat faydalanılır.

Lake Gergi Tavan dokusu, ortamın görüntüsünü simetrik bir şekilde tavanlarınıza taşır.

Galaxy Gergi Tavan diğer tavan malzemelerinden daha hafif ve esnektir. Binanıza hiçbir şekilde statik bir yük getirmez. M2′ de 0, 24 kg ağırlığı vardır. Lake renkleri solmaya ve sarkmaya karşı 15 yıl garantilidir.

Tüm avantajlarının yanında kolay uygulanabilirliği, altyapı gerektirmeksizin montajı, son derece temiz ve hızlı uygulanması, bu ürünü daha cazip kılıyor.

Transparan ve dijital baskılı ürünler ile kombin yapılarak, kişiye özel mekanlar tasarlanmasına imkan tanır. Son yıllarda mimarların tercih ettiği gözde bir üründür.

Lake Gergi Tavan