KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR

KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR

Mekanlarınıza renk katmak , zevkinizi yaşadığınız mekanlara yansıtmak artık sizin elinizde. Günlük hayatın rutin akışında , en azından yaşam alanlarını keyifli hale getirme konusunda arayış içerisinde olanlara,  özgün ve sınırsız tasarımlar sunan bir sistemdir gergi tavan .

Bugüne kadar çeşitli yapı elemanlarını kullanarak oluşturulan tavan uygulamaları , yerini çoktan gergi tavan uygulamalarına bırakarak , mekanları daha konforlu hale getiriyor.

Zevkinizi yansıtan bir motifi veya  görseli , mekanlarınızın tavan ve duvarlarında aydınlatma ile birlikte kullanabilir, daha minimal bir tarzınız varsa lake ve transparan dokulu ürünler ile mekanlarınıza minimalist dokunuşlar yapabilirsiniz.

Salonunuzun yemek köşesinin duvarında bazen derinlik hissi veren bir manzara ile , bazen sevdiğiniz çiçekler eşliğinde , sıradan bir akşam yemeğini , özel bir an’a  dönüştürebilirsiniz.

Fotoğraf çekmeyi seviyorsunuz, doğa ilginizi çekiyor, baharla birlikte canlanan doğayı kare kare fotoğraf makinanıza nakşediyorsunuz. Nostaljik arabalara olan ilginiz kadrajınıza yansıyor  yada şehir temaları daima ilginizi çekiyor ve şehir silüeti gördüğünüz an , deklanşöre basmadan edemiyorsunuz. Fotoğraf makinanızda bulunan ve ilgi alanlarınızı yansıtan fotoğrafları , yaşam alanlarınızda görmenin etkili yolu olan gergi tavan ürünleri , bu sayede size özel tasarım imkanı sunar .

Yatak odanızın tavanında görmek istediğiniz görsel, bazen mavi bulutlar bazen de ışıl ışıl yıldızlardan oluşan  gece görüntüsü olabilir.

Çocuk odalarını süsleyen gergi tavan konsepti için ise , yine sınırsız seçenekler ile çocuğunuzun hayal dünyasına ışık tutabilirsiniz.3 boyutlu tasarımların , lake transparan kombinasyonunun,

Her türlü mekanda gönül rahatlığıyla kullanabilecek gergi tavan ürünleri , sağlık açısından bir sorun teşkil etmez ve gerekli tüm kalite belgelerine sahiptir.