Dijital Baskılı Gergi Tavan

– Uygun yüzey dokusu olan gergi tavan ürününün üzerine, yüksek çözünürlükteki görsellerin basılmasıyla ortaya çıkan GXY dijital baskılı gergi tavan ürünüdür.

– Seçilecek olan görseller ile, kişisel zevklerin vurgulandığı, firma logolarıyla kurumsal alan çalışmalarının yapıldığı, doğa resimleri ile kapalı ortamlarda doğal bir hava sağlanması, çalışanların tüm gün bulunduğu ofislerin cazip ve estetik hale getirilmesi, konut tipi uygulamalarda, her bir bireye ait alanların, kişiye özel tasarlanması dijital baskılı gergi tavan ürünleri ile mümkündür.

– Önceliğimiz insan sağlığıdır, bu misyonla hareketle, Dijital baskı ürünleri kesinlikle Solvent içermez. Solvent insan sağlığına zararlı, dijital baskı makinalarında kullanılan boyaların içerdiği, ciltte tahrişe yol açan, uzun süre solunması tehlikeli kimyasal bir maddedir.

– Dijital baskı için uygun görseller, sitemizde ücretsiz görseller menüsünden seçilebilir. Bunun yanı sıra dilediğiniz görseli yüksek çözünürlükte sağlamanız durumunda da, baskı yapılabilir.

– Fotoğraf makinanızdan bir kare, duvarınızda yıllarca size eşlik edebilir. Firmanıza ait bir logo, mekanınıza verdiğiniz değerin bir yansıması olarak göz dolduracaktır.

– Yüksek kalitede baskı için min 300 dpi çözünürlükte ve CMYK modunda 1/10 ölçekli, eps, jpeg, tiff, pdf formatlarından biri gerekir.

– Resimlerde solma, sararma, çatlama ve baskı izine karşı hiçbir sorun çıkarmayan UV baskı teknolojisini kullanıldığı dijital baskı sistemi,tavan, duvar uygulamalarının yanı sıra 3 boyutlu ve mobilya tasarımlarında da kullanılmaktadır.

– Tabiki en önemli tercih sebebi, görsel şölenin, aydınlatma ile birlikte kullanıyor olması. Milyonlarca görsel çeşitlilik sunan dijital baskılı gergi tavan dünyası, hayal gücünüzle sınırlıdır.

Galaxy Gergi Tavan Durst RHO 500R dijital baskı makinası ile 5 metre enindeki ölçülerinizi tek parça (eksiz) basabilir.

Dijital baskılı ürünleri rulo ebatları

Alman Renolit Rulo Eni: 200cm
Fransız Alkor Rulo Eni: 240cm
Alman Pongs Rulo Eni: 325cm
Uzak Doğu Rulo Eni: 500cm şeklindedir.

Dijital Baskılı Gergi Tavan