Konut-Evlerde Gergi Tavan

Evlerinizin enerjisini yükseltmek , özgün fikirlerinizi duvar ve tavanlarınıza taşımak, sakin bir aydınlatma sağlamak için kullanılacak gergi tavan ürünlerinin hangisini kullanırsanız kullanın , alacağınız sonuç , sizi tatmin edecektir.

Günün sonunda sığındığımız, gitmek için sabırsızlandığımız evlerimiz için , bazen yalın bazen de zevkimizi yansıtacak detayların olduğu alanlar oluşturmak , yaşam alanlarımızı özelleştirir.
Transparan dokulu gergi tavan ürünleri ile minimalist tarza uygun konseptler oluşturularak , dingin bir aydınlatma ile yalın bir ortam hazırlanabilir.
Kendi zevkinize uygun bir görsel baskısı ile , tarzınızı duvar ve tavanlarınıza yansıtabilirsiniz. Bazen çalışma odanızda mavinin ve yeşilin tonlarını barındıran bir manzara , bazen de evin konseptine uygun renklerde desen motif seçenekleriyle ,yaşam alanlarınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz.
Özel zevklerinizi gergi tavan yardımı ile vurgulayabilir, fotoğraf makinanızda bekleyen ve hayran olduğunuz bir çekimi , gergi tavan ürünü ile ölümsüzleştirebilirsiniz.

Lake dokulu gergi tavan ürünlerini , tavanlarınızda spot yada avize ile kullanarak şık ve sade bir görüntü sağlayabilir , transparan dokulu gergi tavan ürünleri ile kombin yaparak , özgün tasarımlar ortaya çıkartabilirsiniz.

Evin her alanında , kullanıma uygun gergi tavan ürünleri , yatak odalarında gece görüntüsü yada denizaltının büyülü dünyası ile ortaya çıkarken , mutfakta daha sade ve yemek alanına uygun görseller ile kullanılabilir. Çocuk odasında çizgi film karakterleri hayat bulurken , bazen de takım logoları ile çocuğunuzun fanatik yönünü vurgulayabilirsiniz. Fiberoptik uygulamalar ile tavanlarda kristal bir gece görüntüsü yakalanabilir.
Kanserojen içermeyen , kurşunsuz , antibakteriyel ,antistatik olan ürünler , sağlık açısından bir sorun teşkil etmediği için yaşam alanlarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Hangi gergi tavan ürünü seçilirse seçilsin , tavanda boya , bakım , tamirat ihtiyacı olmaz, oluşabilecek rutubet lekeleri , dökülme , kirlenmei sararma vs. olumsuzlukların hiçbiri gergi tavan ürünlerinde yaşanmaz.